جک برقی صندوق عقب خودرو

جک برقی صندوق عقب خودرو

جک برقی صندوق عقب خودرو به گونه‌ای عمل می‌کند که شما به راحتی با فشار دادن یک دکمه درب صندوق عقب بصورت هوشمند باز شده و برعکس آن یعنی با فشار دادن همان دکمه درب صندوق عقب خودرو بسته می شود و دیگر نیازی به باز و بسته کردن درب صندوق عقب بصورت دستی نیست. کلیدهای جک برقی صندوق عقب دو عدد می باشد که یکی در داخل کابین خودرو و دیگری بالای درب صندوق در محل فابریک نصب و تعبیه می شود. یکی از محاسنی که این آپشن داراست این است که شما با ریموت فابریک ماشین هم می توانید درب صندوق خودرو را باز کنید. این عملکرد مواقعی به کار می‌آید که راننده از ماشین دور است یا راننده به هر نحوی قادر به استفاده از کلید های تعبیه شده برای باز و بسته کردن درب صندوق خودرو نیست.

روش عملکرد جک برقی صندوق عقب

آپشن جک برقی صندوق عقب بسیار هوشمند بوده و هنگام باز و بسته شدن اگر مانع و شیئی را احساس کند، بصورت خودکار مانع باز و بسته شدن درب صندوق عقب خودرو می‌شود تا زمانی که راننده دوباره کلید باز و بسته کردن یا ریموت خودرو دستور ادامه کار را صادر کند همچنین از دیگر مزایای این آپنش می توان به تنظیم ارتفاع باز و بسته شدن اشاره کرد که برای تمامی سنین قابل دسترس باشد. آپشن جک برقی صندوق عقب دارای یک بیزر (بوق) بوده که موقع باز و بسته شدن درب صندوق به صدا در می‌آید و یا مواقعی که میخواهد به راننده هشدار دهد که مانعی در سر راه باز شدن درب صندوق عقب قرار گرفته است. همچنین سرعت باز و بسته شدن درب صندوق هم قابل تنظیم است. نصب آپشن جک برقی صندوق عقب خودرو

اجزای تشکیل دهنده جک برقی صندوق عقب خودرو

جک برقی صندوق عقب خودرو شامل اجزای زیر می‌باشد:

  • کیت ماژول اصلی : کیت اصلی برای عملکرد جک برقی صندوق عقب خودرو است
  • جک های هوشمند برقی - که عمل باز و بسته کردن صندوق عقب خودرو را انجام می‌دهند.
  • سیم‌کشی کامل فابریک - موارد لازم برای سیم‌کشی جک برقی صندوق عقب بدون دخالت در سیم‌کشی اصلی خودرو
  • وکیوم درب - باعث بسته شدن کامل درب صندوق خودرو می‌شود
  • کلید‌های فابریک که محل نصب آنها قبلا مشخص شده است
  • و سنسور پا که برای راحتی استفاده در زمانی که راننده به هر دلیلی امکان استفاده از دستان خود را ندارد و در پایین بصورت کامل توضیح داده شده است.

اجزای جک صندوق عقب برقی

اجزای جک برقی صندوق عقب خودرو

سنسور پا برای جک برقی صندوق عقب

آپنش سنسور پا یک آپشن عالی و جداگانه است که به آپشن جک صندوق برقی اضافه می شود و دارای محاسن منحصر به فردی است. محل نصب آپشن سنسور پا زیر سپر ماشین است. حالا می‌پرسید چر به این آپشن سنسور پا می‌گویند؟ پس با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را با شما در میان بگذاریم

همانطور که از اسمش پیداست این آپشن به راننده این امکان را می‌دهد که با کشیدن پا زیر ماشین درب صندوق عقب بصورت اتوماتیک و هوشمند باز می‌شود و برعکس با کشیدن پا زیر ماشین، درب صندوق عقب بسته می‌شود و مواقعی به کار می‌آید که دست راننده پر است و یا به هر نحوی نمی‌تواند از دستانش استفاده کند.

نصب جک برقی صندوق عقب خودرو با سنسور پا

نمونه کارهای نصب آپشن جک برقی صندوق عقب و سنسور پا در کار آپشن

بعنوان یکی از پیشگامان در زمینه آپشن خودرو، واردات و نصب جک صندوق برقی جزو فعالیت‌های تخصصی کار آپشن بوده که بصورت فابریک و بدون دخالت در سیم‌کشی ماشین با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت توسط نصاب‌های آموزش دیده و مجرب شرکت کار آپشن ارائه می‌شود. شرکت کار آپشن با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه نصب انواع آپشن‌ها توانسته است رضایت مشتریان بسیاری را در این زمینه به دست آورد.

در زیر نمونه هایی از نصب آپشن جک برقی صندوق عقب خودرو توسط کار آپشن را مشاهده می‌فرمایید. نمونه‌هایی بیشتری از نصب آپشن های گوناگون را در صفحه اینستاگرام (@Car__option) یا کانال آپارات کار آپشن می‌توانید مشاهده بفرمایید.


نصب جک صندوق برقی تویوتا لندکروز

جک صندوق برقی سانتافه

جک صندوق برقی فابریک سانتافه 2015

جک صندوق برقی توسان 2016

نصب جک صندوق برقی تیگو

نصب آپشن های سانتافه

جک صندوق برقی و ساب عقب و جلو سانتافه

جک صندوق برقی سانتافه فابریک هیوندایی

سفارش نصب جک برقی صندوق عقب

نصب آپشن جک برقی صندوق عقب بر روی خودروی شما تنها با یک تماس امکان‌پذیر است. کافیست با ما تماس بگیرید، کارشناسان کار آپشن همیشه آماده پاسخگویی به شما می‌باشند.

02166014032 - 09126809903 - 09227085536

نصب با کیفیت آپشن بصورت فابریک، قطعات اصلی و دارای ضمانت، نصب بدون دخالت در سیم‌کشی خودرو و پشتیبانی هدیه‌ای است که رضایت را برای مشتریان کار آپشن به ارمغان آورده است و ضمانت اجرای ما هم همین رضایت مشتریان در چندین دهه‌ی کارکرد ماست.

برای مشاهده ویدئوهای مشابه در زمینه نمونه کارهای انجام شده برای نصب جک برقی صندوق عقب در کانال آپارات کار آپشن لطفا اینجا را کلیک کنید.

سایر محصولات کار آپشن